Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Spelade matcher
JUNI 2019
 
16
18:30
sön
18:30    
P07 Vit, MSK Arena
P07 Vit » 
Mariehem SK (P07) Svart - Röbäcks IF P07 Blå
  -      
16
18:00
sön
18:00    
F07, Carlshöjdsskolans IP
F07 » 
Gimonäs Umeå IF F12 CS - Mariehem SK (F07/08)
  -      
16
18:00
sön
18:00    
F08, Carlshöjdsskolans IP
F08 » 
Gimonäs Umeå IF F12 CS - Mariehem SK (F07/08)
  -      
16
16:30
sön
16:30    
P03/04, MSK Arena
P03/04 » 
Mariehem SK P04 - Dorotea IF/IFK Kyrktåsjö
7  -  4  
16
15:30
sön
15:30    
F11, Nordahlsvallen
F11 » 
Mariehem SK (F11) - Gimonäs Umeå IF F8 Sjöfru
  -      
16
14:30
sön
14:30    
F11, Nordahlsvallen
F11 » 
Hörnsjö IF /Nordmaling - Mariehem SK (F11)
  -      
16
13:15
sön
13:15    
P09 Vit, Forsmyrans IP, Lycksele
P09 Vit » 
Lycksele IF 09 - MSK P09-Vit
  -      
16
13:00
sön
13:00    
P07 Vit, Grubbevallen
P07 Vit » 
Sandåkerns SK P07 Röd - Mariehem SK (P07) Vit
  -      
16
13:00
sön
13:00    
P09 Grön, Tegs IP - konstgräs
Teg södra - Mariehem Sportklubb  -      
16
11:45
sön
11:45    
P06, MSK Arena
P06 » 
Mariehem SK (P06) - Gimonäs Umeå IF P14 DC
2  -  1  
16
10:30
sön
10:30    
P09 Vit, Forsmyrans IP, Lycksele
P09 Vit » 
Lycksele IF - Mariehem Sportklubb
  -      
16
10:15
sön
10:15    
F07, MSK Arena
F07 » 
Mariehem SK (F07/08) - Gimonäs Umeå IF F12 Tomtebo
  -      
16
10:15
sön
10:15    
F08, MSK Arena
F08 » 
Mariehem SK (F07/08) - Gimonäs Umeå IF F12 Tomtebo
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P08, MSK Arena
P08 » 
Mariehem SK (P08) - IFK Umeå P-08 Blå
  -      
16
09:00
sön
09:00    
F10, Umedalens IP Norr
F10 » 
Mariehem SK (F10) Grön - IFK Umeå
  -      
16
08:00
sön
08:00    
F10, Umedalens IP Norr
F10 » 
Umedalens IF F10 - Mariehem SK (F10) Grön
  -      
15
16:45
lör
16:45    
P07 Grön, Sjöfruns IP
GUIF TT - Mariehem Sportklubb  -      
15
16:00
lör
16:00    
Damer Div 3, MSK Arena
Mariehem SK - Sävar IK/Täfteå  -      
15
16:00
lör
16:00    
F 17, MSK Arena
F 17 » 
Mariehem SK - Sävar IK/Täfteå
  -      
15
14:00
lör
14:00    
P10 Grön, Vännäsby IP
Mariehem SK (P10) Grön - Spöland Vännäs IF P10 Svart  -      
15
13:45
lör
13:45    
F09, Sjöfrun
F09 » 
Gimonäs Umeå IF F10 Tomtebo - Mariehem SK (F09)
  -      
15
13:00
lör
13:00    
P05 Grön, MSK Arena
Mariehem SK (P05) Grön - Hörnsjö IF P052  -  2  
15
12:30
lör
12:30    
P10 Vit, Klintvallens IP
P10 Vit » 
Robertsfors, HTF, Teg - Mariehem Sportklubb
  -      
15
12:00
lör
12:00    
P10 Grön, Vännäsby IP
Stöcke IF P 10/11 - Mariehem SK (P10) Grön  -      
15
11:45
lör
11:45    
F08, MSK Arena
F08 » 
Mariehem SK (F08) - Umedalens IF F08
  -      
15
11:30
lör
11:30    
P09 Grön, MSK Arena
Mariehem Sportklubb - Teg södra  -      
15
10:30
lör
10:30    
F07, MSK Arena
F07 » 
Mariehem SK (F07) - Betsele IF F 12
  -      
15
09:50
lör
09:50    
P06, MSK Arena
P06 » 
Mariehem SK (P06) Vit - HTF P05/06
3  -  2  
14
19:00
fre
19:00    
Herrar Div 4, Röbäcks Arena
Röbäcks IF - Mariehem SK1  -  6  
14
18:15
fre
18:15    
P05 Vit, Umedalens IP
P05 Vit » 
Umedalens IF svart - Mariehem SK (P05) Vit
  -      
12
19:30
ons
19:30    
F 15, MSK Arena
F 15 » 
Mariehem SK F15 - Ersmarks IK F04
3  -  1  
12
19:30
ons
19:30    
F 17, MSK Arena
F 17 » 
Mariehem SK F15 - Ersmarks IK F04
3  -  1  
11
19:00
tis
19:00    
F06, Flurkmark IP
F06 » 
HTF - Mariehem SK (F06)
4  -  0  
10
19:30
mån
19:30    
F 15, Flurkmark IP
F 15 » 
Sandåkerns SK F04 - Mariehem SK F15
2  -  0  
10
19:30
mån
19:30    
F 17, Flurkmark IP
F 17 » 
Sandåkerns SK F04 - Mariehem SK F15
2  -  0  
10
19:30
mån
19:30    
Herrar Div 4, MSK Arena
Mariehem SK - Hörnefors IF1  -  0  
 
09
18:30
sön
18:30    
P05 Vit, MSK Arena
P05 Vit » 
Mariehem SK (P05) Vit - Mariehem SK (P06)
5  -  7  
09
18:30
sön
18:30    
P06, MSK Arena
P06 » 
Mariehem SK (P05) Vit - Mariehem SK (P06)
5  -  7  
09
18:15
sön
18:15    
P05 Grön, Övriga anläggningar
Röbäcks IF - Mariehem SK (P05) Grön3  -  3  
09
18:00
sön
18:00    
P08, Vännäs IP
P08 » 
Spöland Vännäs IF P08 Svart - Mariehem SK (P08)
  -      
09
16:00
sön
16:00    
P07 Grön, Övrig plats
Mariehem Sportklubb - Röbäck 1  -      
09
15:30
sön
15:30    
F09, MSK Arena
F09 » 
Sandåkerns sk - Mariehem Sportklubb
  -      
09
14:30
sön
14:30    
F 17, Nolia 1
F 17 » 
Umeå IK FF - Mariehem SK
7  -  1  
09
13:30
sön
13:30    
P06, Campus Arena
P06 » 
Ersboda SK P06 - Mariehem SK (P06) Vit
3  -  9  
09
12:00
sön
12:00    
P09 Grön, MSK Arena
Mariehem Sportklubb - Teg och Sandåkern  -      
09
12:00
sön
12:00    
P11 Vit, Grubbevallen
P11 Vit » 
Täfteå IK P11 Röd - Mariehem SK (P11) Vit
  -      
09
11:45
sön
11:45    
F09, Övrig plats
F09 » 
Röbäcks if - Mariehem Sportklubb
  -      
09
11:30
sön
11:30    
F08, Tannens IP
F08 » 
Betsele IF F 12 - Mariehem SK (F08)
  -      
09
11:00
sön
11:00    
P11 Vit, Grubbevallen
P11 Vit » 
Mariehem SK (P11) Vit - Hörnefors IF P 11
  -      
09
10:15
sön
10:15    
P11 Grön, Vännäs IP
Spöland Vännäs IF P11 Gul - Mariehem SK (P11) Grön2  -      
09
10:15
sön
10:15    
P11 Grön, Vännäs IP
Spöland Vännäs IF P11 Svart - Mariehem SK (P11) Grön1  -      
09
10:00
sön
10:00    
P07 Grön, Röbäck IP
Mariehem Sportklubb - Spöland/Vännäs  -      
09
09:15
sön
09:15    
P11 Grön, Vännäs IP
Mariehem SK (P11) Grön2 - Spöland Vännäs IF P11 Svart  -      
09
sön
00:00    
P11 Grön, Vännäs IP
Mariehem SK (P11) Grön1 - Vindelns IF 1  -      
08
16:30
lör
16:30    
F09, Övrig plats
F09 » 
Gimonäs Umeå IF - Mariehem Sportklubb
  -      
08
16:00
lör
16:00    
P07 Grön, Röbäck IP
Röbäck A - Mariehem Sportklubb  -      
08
12:30
lör
12:30    
P03/04, MSK Arena
P03/04 » 
Mariehem SK P04 - IFK Umeå /Ersmark
4  -  1  
08
12:15
lör
12:15    
F09, Övrig plats
F09 » 
Täfteå - Mariehem Sportklubb
  -      
08
11:00
lör
11:00    
F07, Stantorsvallen
F07 » 
Robertsfors IK F06 - Mariehem SK (F07)
  -      
08
09:00
lör
09:00    
P07 Grön, Röbäck IP
Sävar IK - Mariehem Sportklubb  -      
06
18:00
tor
18:00    
Herrar Div 4, Umedalens IP
Umedalens IF - Mariehem SK2  -  2  
06
12:30
tor
12:30    
P03/04, Ålidhem Arena
P03/04 » 
Gimonäs Umeå IF P04 - Mariehem SK P04
7  -  4  
06
11:45
tor
11:45    
F 15, Nolia 1
F 15 » 
Ersboda SK F03/04 - Mariehem SK F15
0  -  14
06
11:45
tor
11:45    
F 17, Nolia 1
F 17 » 
Ersboda SK F03/04 - Mariehem SK F15
0  -  14
06
10:30
tor
10:30    
P06, MSK Arena
P06 » 
Mariehem SK (P06) Vit - Tegsödra Umeå IF P-06 Vit
14  -  2  
06
10:15
tor
10:15    
P07 Vit, MSK Arena
P07 Vit » 
Mariehem SK (P07) Vit - Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ svart
  -      
04
18:30
tis
18:30    
F06, Nydala
F06 » 
Mariehem SK (F06) - Gimonäs Umeå IF F13 svart
6  -  1  
04
18:00
tis
18:00    
P09 Vit, Påängen, Obbola
P09 Vit » 
Obbola IK P09/10 - Mariehem Sportklubb
  -      
03
19:00
mån
19:00    
P07 Vit, Vännäs IP
P07 Vit » 
Spöland Vännäs IF P07 - Mariehem SK (P07) Svart
  -      
 
02
19:15
sön
19:15    
P05 Vit, Brovallen
P05 Vit » 
Obbola IK P04/05/06 - Mariehem SK (P05) Vit
3  -  2  
02
19:15
sön
19:15    
P06, MSK Arena
P06 » 
Mariehem SK (P06) - Sävar IK P-05
5  -  6  
02
19:00
sön
19:00    
P05 Grön, Övriga anläggningar
HTF - Mariehem Sportklubb  -      
02
17:30
sön
17:30    
P07 Vit, MSK Arena
P07 Vit » 
Mariehem SK (P07) Svart - Sävar IK P-07
  -      
02
17:15
sön
17:15    
P10 Grön, Sjöfrun
Mariehem SK (P10) Grön - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2  -      
02
16:15
sön
16:15    
P10 Grön, Sjöfrun
Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 - Mariehem SK (P10) Grön  -      
02
16:15
sön
16:15    
P11 Grön, MSK Arena Mitten
Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 - Mariehem SK (P11) Grön2  -      
02
16:15
sön
16:15    
P11 Grön, MSK Arena
Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1 - Mariehem SK (P11) Grön1  -      
02
16:00
sön
16:00    
F 17, Hertsö IP
F 17 » 
Luleå SK - Mariehem SK
2  -  1  
02
16:00
sön
16:00    
F10, Multiarenan
F10 » 
Mariehem SK (F10) Grön - Robertsfors IK F-10
  -      
02
16:00
sön
16:00    
P09 Vit, MSK Arena
P09 Vit » 
Mariehem Sportklubb - Sandåkerns SK P09 Röd
  -      
02
15:30
sön
15:30    
F06, Nolia 1
F06 » 
Ersmarks IK F06 - Mariehem SK (F06)
2  -  1  
02
15:00
sön
15:00    
F10, Multiarenan
F10 » 
Spöland Vännäs IF F10 - Mariehem SK (F10) Grön
  -      
02
15:00
sön
15:00    
P09 Grön, Hissjö
Htf - Mariehem Sportklubb  -      
02
14:45
sön
14:45    
P11 Grön, MSK Arena
Mariehem SK (P11) Grön2 - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1  -      
02
14:45
sön
14:45    
P11 Grön, MSK Arena Mitten
Mariehem SK (P11) Grön1 - Tegsödra Umeå IF P11 vit lag 1  -      
02
14:30
sön
14:30    
P07 Vit, Umedalens IP Norr
P07 Vit » 
Umedalens IF P07 - Mariehem SK (P07) Vit
  -      
02
14:30
sön
14:30    
P09 Vit, MSK Arena
P09 Vit » 
MSK P09-Vit - Robertsfors IK P09
  -      
02
13:00
sön
13:00    
F11, Röbäcks IP
F11 » 
Ersmarks IK F11 - Mariehem SK (F11)
  -      
02
11:30
sön
11:30    
F11, Röbäcks IP
F11 » 
Mariehem SK (F11) - Tegsödra Umeå IF F-11 Blå
  -      
02
11:00
sön
11:00    
P09 Grön, Grubbevallens IP
Sandåkern - Mariehem Sportklubb  -      
02
11:00
sön
11:00    
P09 Grön, Grubbevallens IP
Sandåkern - Mariehem Sportklubb  -      
02
10:40
sön
10:40    
F09, Storsjö Arena
F09 » 
Sandviks IK Svart - Mariehem SK (F09)
  -      
02
10:15
sön
10:15    
F07, MSK Arena
F07 » 
Mariehem SK (F07/08) - Ersmarks IK F07
  -      
02
10:15
sön
10:15    
F08, MSK Arena
F08 » 
Mariehem SK (F07/08) - Ersmarks IK F07
  -      
02
10:00
sön
10:00    
P07 Grön, Vildmannavallen - konstgräs
Ifk Umeå P08 Vit - Mariehem Sportklubb  -      
02
10:00
sön
10:00    
P08, MSK Arena
P08 » 
Mariehem SK (P08) - Bygdeå GIF 07/08
  -      
02
10:00
sön
10:00    
P11 Vit, Älvdungen IP
P11 Vit » 
Umedalens IF P11 Vit - Mariehem SK (P11) Vit
  -      
02
sön
00:00    
P11 Vit, Älvdungen IP
P11 Vit » 
Mariehem SK (P11) Vit - Sandåkerns SK P11 Vit
  -      
01
12:00
lör
12:00    
P05 Grön, MSK Arena
Mariehem SK (P05) Grön - Sandviks IK P04/05 13  -  0  
01
12:00
lör
12:00    
P06, FC Vindeln
P06 » 
Vindelns IF 1 - Mariehem SK (P06) Vit
3  -  3  
01
10:45
lör
10:45    
F08, MSK Arena
F08 » 
Mariehem SK (F08) - Tegsödra Umeå IF F-08 1
  -      
01
10:30
lör
10:30    
F07, MSK Arena
F07 » 
Mariehem SK (F07) - Röbäcks IF F07 Röd
  -      
MAJ 2019
 
31
18:00
fre
18:00    
P07 Vit, Stantorsvallen
P07 Vit » 
Robertsfors IK P06/07 - Mariehem SK (P07) Vit
  -      
30
14:30
tor
14:30    
F 17, MSK Arena
F 17 » 
Mariehem SK - Notvikens IK DFF
1  -  10
30
14:00
tor
14:00    
Damer Div 3, Vildmannavallen IP
IFK Umeå - Mariehem SK3  -  2  
30
12:00
tor
12:00    
P06, MSK Arena
P06 » 
Mariehem SK (P06) Vit - Robertsfors IK P05/06
4  -  5  
29
19:30
ons
19:30    
F 15, MSK Arena
F 15 » 
Mariehem SK F15 - Umeå Södra DFF/TSU 1
2  -  3  
29
19:30
ons
19:30    
F 17, MSK Arena
F 17 » 
Mariehem SK F15 - Umeå Södra DFF/TSU 1
2  -  3  
 
26
19:30
sön
19:30    
P05 Vit, MSK Arena
P05 Vit » 
Mariehem SK (P05) Vit - Sandåkerns SK P05 Vit
7  -  3  
26
18:30
sön
18:30    
P06, Hörnsjö IP
P06 » 
Hörnsjö IF P05 - Mariehem SK (P06)
5  -  4  
26
18:15
sön
18:15    
P03/04, Umedalens IP
P03/04 » 
Umedalens IF P02 Svart - Mariehem SK P04
4  -  2  
26
16:45
sön
16:45    
Herrar Div 4, MSK Arena
Mariehem SK - Sävarådalen 22  -  5  
26
16:30
sön
16:30    
F07, Stantorsvallen
F07 » 
Bygdeå GIF/RIK F 06/07/08 - Mariehem SK (F07)
  -      
26
14:15
sön
14:15    
F11, Sandviks IP
F11 » 
Mariehem SK (F11) - IFK Umeå 1
  -      
26
14:00
sön
14:00    
F 17, MSK Arena
F 17 » 
Mariehem SK - Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK
6  -  1  
26
12:15
sön
12:15    
F11, Sandviks IP
F11 » 
Stöcke IF F 10/11 - Mariehem SK (F11)
  -      
26
11:40
sön
11:40    
P07 Vit, MSK Arena
P07 Vit » 
Mariehem SK (P07) Vit - Gimonäs Umeå IF P12 Tomtebo svart
  -      
26
11:30
sön
11:30    
P09 Vit, MSK Arena
P09 Vit » 
MSK P09-Vit - Sörfors IF P09
  -      
26
11:15
sön
11:15    
P11 Grön, Röbäcks Arena
Röbäcks IF P11 Röd - Mariehem SK (P11) Grön1  -      
26
10:00
sön
10:00    
F08, Tegstunets IP
F08 » 
Tegsödra Umeå IF F-08 1 - Mariehem SK (F08)
  -      
26
10:00
sön
10:00    
F09, MSK Arena
F09 » 
Mariehem SK (F09) - Sävar IK 1
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P07 Grön, MSK Arena
Mariehem Sportklubb - Röbäck Röd  -      
26
sön
00:00    
P11 Grön, Röbäcks Arena
Mariehem SK (P11) Grön1 - HTF P-11  -      
26
sön
00:00    
P11 Grön, Röbäcks Arena
Mariehem SK (P11) Grön2 - Röbäcks IF P11 Röd  -      
26
sön
00:00    
P11 Grön, Röbäcks Arena
Röbäcks IF P11 Blå - Mariehem SK (P11) Grön2  -      
25
16:15
lör
16:15    
P06, MSK Arena
P06 » 
Mariehem SK (P06) Vit - Umedalens IF P06 Svart
5  -  4  
25
16:00
lör
16:00    
F07, Vännäs IP Konstgräs
F07 » 
Spöland Vännäs IF F07 - Mariehem SK (F07/08)
  -      
25
16:00
lör
16:00    
F08, Vännäs IP Konstgräs
F08 » 
Spöland Vännäs IF F07 - Mariehem SK (F07/08)
  -      
25
14:15
lör
14:15    
P09 Vit, Carlshöjdsskolans IP
P09 Vit » 
Gimonäs Umeå IF P10 CS - MSK P09-Vit
  -      
25
13:15
lör
13:15    
F 15, Grubbevallen
F 15 » 
Umedalens IF /Sandåkerns SK - Mariehem SK F15
0  -  0  
25
13:15
lör
13:15    
F 17, Grubbevallen
F 17 » 
Umedalens IF /Sandåkerns SK - Mariehem SK F15
0  -  0  
25
13:00
lör
13:00    
P10 Vit, MSK Arena
P10 Vit » 
Mariehem Sportklubb - Sävar och Sörfors
  -      
25
12:30
lör
12:30    
P08, Täfteborg
P08 » 
Täfteå IK P08 Röd - Mariehem SK (P08)
  -      
25
11:20
lör
11:20    
P09 Grön, MSK Arena
Mariehem Sportklubb - HTF och Lycksele  -      
25
10:15
lör
10:15    
P07 Vit, Ålidhem Arena
P07 Vit » 
Gimonäs Umeå IF P12 CSÅ vit - Mariehem SK (P07) Svart
  -      
25
10:10
lör
10:10    
P11 Vit, MSK Arena
P11 Vit » 
Sandåkerns SK P11 Vit - Mariehem SK (P11) Vit
  -      
25
09:30
lör
09:30    
F06, MSK Arena
F06 » 
Mariehem SK (F06) - Umedalens IF F06
0  -  2  
25
08:30
lör
08:30    
P11 Vit, MSK Arena
P11 Vit » 
Mariehem SK (P11) Vit - Sörfors IF P11
  -      
24
20:00
fre
20:00    
Damer Div 3, MSK Arena
Mariehem SK - Ersmark IK3  -  2  
24
20:00
fre
20:00    
F 17, MSK Arena
F 17 » 
Mariehem SK - Ersmark IK
3  -  2  
24
18:30
fre
18:30    
F 15, Nolia
F 15 » 
Ersmark - Mariehem Sportklubb
  -      
24
18:30
fre
18:30    
F 17, Nolia 1
F 17 » 
Ersmarks IK F04 - Mariehem SK F15
2  -  0  
24
17:30
fre
17:30    
P05 Grön, Vildmannavallen IP
IFK Umeå P-05 2 - Mariehem SK (P05) Grön7  -  3  
22
19:45
ons
19:45    
Herrar Div 4, MSK Arena
Mariehem SK - Sandviks IK 23  -  2  
 
19
18:20
sön
18:20    
F06, Tegstunets IP
F06 » 
Tegsödra Umeå IF F-06 Vit - Mariehem SK (F06)
6  -  1  
19
18:20
sön
18:20    
P05 Vit, Röbäcks Arena
P05 Vit » 
Röbäcks IF - Mariehem SK (P05) Vit
4  -  5  
19
16:45
sön
16:45    
F09, Tegstunets IP
F09 » 
Tegsödra Umeå IF F-09 Blå - Mariehem SK (F09)
  -      
19
16:45
sön
16:45    
Herrar Div 4, MSK Arena
Mariehem SK - Sörmjöle IK2  -  2  
19
16:00
sön
16:00    
F07, Älvdungen A
F07 » 
Sörfors IF F-07 - Mariehem SK (F07/08)
  -      
19
16:00
sön
16:00    
F08, Älvdungen A
F08 » 
Sörfors IF F-07 - Mariehem SK (F07/08)
  -      
19
14:00
sön
14:00    
P03/04, MSK Arena
P03/04 » 
Mariehem SK P04 - Vindelns IF P02-04
3  -  4  
19
14:00
sön
14:00    
P10 Vit, Röbäcks Arena, konstgräs (Sönkmyrvägen)
P10 Vit » 
Röbäck, Ersboda och GUIF - Mariehem Sportklubb
  -      
19
13:30
sön
13:30    
F 17, Piteå-Airdomehallen
F 17 » 
Piteå IF FF (2) - Mariehem SK
1  -  3  
19
11:45
sön
11:45    
F10, Sjöfruns IP
 
F10 » 
GUIF F9 SCÅ Tomtebo - MSK F10 grön
  -      
19
11:30
sön
11:30    
P07 Vit, MSK Arena
P07 Vit » 
Mariehem SK (P07) Svart - Gimonäs Umeå IF P12 TT
  -      
19
10:45
sön
10:45    
F10, Sjöfruns IP
 
F10 » 
GUIF F9 CSÅ Tomtebo - MSK F10 vit
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P07 Grön, MSK Arena
Mariehem Sportklubb - Guif Tomtebo Vit  -      
19
09:30
sön
09:30    
P08, MSK Arena
P08 » 
Mariehem SK (P08) - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D
  -      
18
16:30
lör
16:30    
P06, MSK Arena
P06 » 
Mariehem SK (P06) - Sandviks IK P04/05 1
4  -  9  
18
14:30
lör
14:30    
P06, Röbäcks Arena
P06 » 
Röbäcks IF P06 - Mariehem SK (P06) Vit
2  -  1  
18
12:00
lör
12:00    
Damer Div 3, Hörnsjö IP
Hörnsjö IF 2 - Mariehem SK2  -  3  
18
12:00
lör
12:00    
F 17, Hörnsjö IP
F 17 » 
Hörnsjö IF 2 - Mariehem SK
2  -  3  
18
12:00
lör
12:00    
P05 Grön, MSK Arena
Mariehem SK (P05) Grön - Umedalens IF svart1  -  4  
18
12:00
lör
12:00    
P07 Vit, Tannens IP
P07 Vit » 
Lycksele IF P07 - Mariehem SK (P07) Vit
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P09 Grön, Tannens IP konstgräs
Lycksele - Mariehem Sportklubb  -      
18
11:00
lör
11:00    
P10 Grön, Vildmannavallen - gräs
Sandåkerns SK P10 Vit - Mariehem Sportklubb  -      
18
10:45
lör
10:45    
F08, MSK Arena
F08 » 
Mariehem SK (F08) - Tegsödra Umeå IF F-08 1
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P09 Vit, Umedalens IP Norr
P09 Vit » 
Umedalens IF P09 Gul - Mariehem Sportklubb
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P10 Grön, Vildmannavallen - gräs
Sandåkerns SK P10 Röd - Mariehem Sportklubb  -      
17
18:30
fre
18:30    
F07, Hissjö IP
F07 » 
HTF 07 Svart - Mariehem SK (F07)
  -      
17
17:30
fre
17:30    
F 15, Ålidhem Arena
F 15 » 
Gimonäs Umeå IF F16 - Mariehem SK F15
2  -  1  
17
17:30
fre
17:30    
F 17, Ålidhem Arena
F 17 » 
Gimonäs Umeå IF F16 - Mariehem SK F15
2  -  1  
15
19:30
ons
19:30    
F 15, MSK Arena
F 15 » 
Mariehem SK F15 - Sandviks IK/OIK F03 svart
5  -  0  
15
19:30
ons
19:30    
F 17, MSK Arena
F 17 » 
Mariehem SK F15 - Sandviks IK/OIK F03 svart
5  -  0  
 
12
19:30
sön
19:30    
P05 Vit, MSK Arena
P05 Vit » 
Mariehem SK (P05) Vit - IFK Umeå P-05 2
2  -  9  
12
18:15
sön
18:15    
P03/04, Grubbevallen
P03/04 » 
Sandåkerns SK P04 - Mariehem SK P04
5  -  1  
12
18:00
sön
18:00    
P07 Grön, Täfteåborg IP - konstgräs
Täfteå - Mariehem Sportklubb  -      
12
16:45
sön
16:45    
Herrar Div 4, MSK Arena
Mariehem SK - Tegs SK Fotboll1  -  1  
12
15:30
sön
15:30    
P06, Umedalens IP
P06 » 
Umedalens IF svart - Mariehem SK (P06)
5  -  3  
12
15:15
sön
15:15    
P05 Grön, Ålidhem Arena
Gimonäs Umeå IF P14 DC - Mariehem SK (P05) Grön  -      
12
14:00
sön
14:00    
F 17, MSK Arena
F 17 » 
Mariehem SK - Umeå IK FF
1  -  3  
12
12:00
sön
12:00    
P07 Vit, MSK Arena
P07 Vit » 
Mariehem SK (P07) Svart - Sandåkerns SK P07 Vit
  -      
12
10:30
sön
10:30    
F07, MSK Arena
F07 » 
Mariehem SK (F07/08) - Gimonäs Umeå IF F11 CSI svart
  -      
12
10:30
sön
10:30    
F08, MSK Arena
F08 » 
Mariehem SK (F07/08) - Gimonäs Umeå IF F11 CSI svart
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P09 Vit, MSK Arena
P09 Vit » 
MSK P09-Vit - Gimonäs IF P10 Tomtebogård Vit
  -      
11
16:00
lör
16:00    
Damer Div 3, MSK Arena
Mariehem SK - Ersboda SK1  -  5  
11
16:00
lör
16:00    
F 17, MSK Arena
F 17 » 
Mariehem SK - Ersboda SK
1  -  5  
11
11:15
lör
11:15    
F08, Carlshöjdsskolans IP
F08 » 
Gimonäs Umeå IF F11 CSI vit - Mariehem SK (F08)
  -      
11
11:00
lör
11:00    
P07 Vit, MSK Arena
P07 Vit » 
Mariehem SK (P07) Vit - Hörnefors IF P 07/08
  -      
11
10:30
lör
10:30    
F07, MSK Arena
F07 » 
Mariehem SK (F07) - Stöcke IF F06/07
  -      
11
09:30
lör
09:30    
P08, Täfteborg
P08 » 
Täfteå IK P08 Röd - Mariehem SK (P08)
  -      
10
18:30
fre
18:30    
F06, MSK Arena
F06 » 
Mariehem SK (F06) - Sandåkerns SK F06
1  -  1  
07
18:30
tis
18:30    
Damer Div 3, Tegstunets IP
Umeå Södra DFF - Mariehem SK0  -  1  
 
05
18:30
sön
18:30    
Herrar Div 4, Vildmannavallen IP
IFK Umeå 2 - Mariehem SK0  -  2  
05
15:30
sön
15:30    
F 17, Ålidhem Arena
F 17 » 
Gimonäs Umeå IF - Mariehem SK
1  -  4  
05
12:30
sön
12:30    
P03/04, MSK Arena
P03/04 » 
Mariehem SK P04 - Tegs SK Fotboll P04
2  -  4  
05
10:00
sön
10:00    
P07 Grön, MSK Arena
Mariehem Sportklubb - Sandåkern Vit  -      
04
13:00
lör
13:00    
Damer Div 3, Tjärnvallen IP
Dorotea IF/VIK/ÅIK - Mariehem SK0  -  3  
02
18:00
tor
18:00    
F07, Ersängsskolans konstgräsplan
F07 » 
Ersboda SK - Mariehem Sportklubb
  -      
01
19:30
ons
19:30    
F 15, MSK Arena
F 15 » 
Mariehem SK F15 - Sandåkerns SK F04
3  -  1  
APRIL 2019
 
28
16:15
sön
16:15    
P03/04, Skogsvallen
P03/04 » 
Sävar IK /Täfteå IK - Mariehem SK P04
0  -  6  
28
16:00
sön
16:00    
Herrar Div 4, Storsjö Arena
Sandviks IK (4H) - Mariehem SK (4H)1  -  3  
23
19:30
tis
19:30    
Herrar Div 4, MSK Arena
Mariehem SK (4H) - IFK Holmsund (3H)4  -  2  
 
17
19:30
ons
19:30    
Herrar Div 4, MSK Arena
Mariehem Sportklubb - Texas SC5  -  4  
 
07
14:00
sön
14:00    
Herrar Div 4, Stantorsvallen
Robertsfors IK (4H) - Mariehem SK (4H)2  -  2  
06
11:00
lör
11:00    
Herrar Div 4, Umeå Energi Arena SOL
IFK Holmsund (3H) - Mariehem SK (4H)5  -  1  
MARS 2019
 
30
16:15
lör
16:15    
Herrar Div 4, Umeå Energi Arena SOL
Mariehem SK (4H) - Sävarådalen2 (4H)1  -  1  
 
24
10:15
sön
10:15    
Herrar Div 4, Umeå Energi Arena SOL
Mariehem SK (4H) - Umedalens IF (4H)1  -  3  
 
17
10:00
sön
10:00    
Damer Div 3, Umeå Energi Arena Sol (T3-Arena)
Mariehem Sportklubb - Umeå Södra FF  -      
 
10
18:00
sön
18:00    
Herrar Div 4, Umeå Energi Arena Sol (T3-Arena)
UFC P17 - Mariehem Sportklubb5  -  1  
09
10:15
lör
10:15    
Herrar Div 4, Umeå Energi Arena SOL
Gimonäs UIF (3H) - Mariehem SK (4H)2  -  1  
FEBRUARI 2019
 
24
17:30
sön
17:30    
Herrar Div 4, Umeå Energi Arena VATTEN
Mariehem SK - Höjdens BK3  -  5  
 
16
17:10
lör
17:10    
Herrar Div 4, Nolia Fotbollshall
Tegs SK - Mariehem Sportklubb2  -  1  
16
11:10
lör
11:10    
Herrar Div 4, Nolia Fotbollshall
Mariehem Sportklubb - Umedalens IF0  -  0  
16
08:30
lör
08:30    
Herrar Div 4, Nolia Fotbollshall
Gimonäs UIF - Mariehem Sportklubb2  -  3  
15
21:35
fre
21:35    
Herrar Div 4, Nolia Fotbollshall
Mariehem Sportklubb - Gimonäs FC0  -  0  
15
19:55
fre
19:55    
Herrar Div 4, Nolia Fotbollshall
Umedalens IF - Mariehem Sportklubb2  -  0  
15
17:25
fre
17:25    
Herrar Div 4, Nolia Fotbollshall
Sörfors IF - Mariehem Sportklubb2  -  3  
 
10
14:30
sön
14:30    
Herrar Div 4, Övriga anläggningar
Hörnefors IF - Mariehem SK4  -  7  
10
14:30
sön
14:30    
P06, Ersängshallen
P06 » 
Täfteå IK P06 - Mariehem SK (P06)
2  -  5  
10
13:15
sön
13:15    
F06, Martinssonhallen
F06 » 
Mariehem SK (F06) - Bygdeå GIF 07
  -      
10
11:45
sön
11:45    
F06, Martinssonhallen
F06 » 
Robertsfors IK 1 - Mariehem SK (F06)
  -      
05
18:30
tis
18:30    
F06, Ö:a Ersbodaskolans gymnastikhall
F06 » 
Ersmark - Mariehem Sportklubb
  -      
 
03
12:30
sön
12:30    
F08, Ålidhemshallen
F08 » 
Mariehem SK (F08) - Gimonäs Umeå IF F09 CS
  -      
03
11:45
sön
11:45    
F08, Ålidhemshallen
F08 » 
Umedalens IF F08 - Mariehem SK (F08)
  -      
02
11:00
lör
11:00    
P09 Futsal, Täfteåhallen
Täfteå IK - Mariehem SK P09 vit  -      
02
09:45
lör
09:45    
P09 Futsal, Täfteåhallen
Mariehem SK P09 vit - Hissjö SK HTF  -      
JANUARI 2019
 
27
16:15
sön
16:15    
P03/04, Vildmannahallen
P03/04 » 
Sandåkern Sk - Mariehem Sportklubb
  -      
27
12:30
sön
12:30    
F06, Tannbergshallen
F06 » 
Mariehem SK (F06) - Gimonäs Umeå IF F07 CS
  -      
27
11:30
sön
11:30    
Herrar Div 4, Sporthushallen
Mariehem SK - Hörnsjö IF /Nordmalings Jokers12  -  3  
27
10:00
sön
10:00    
F06, Tannbergshallen
F06 » 
Betsele IF F07 - Mariehem SK (F06)
  -      
26
14:15
lör
14:15    
P06, Ålidhemshallen
P06 » 
Gimonäs Umeå IF P06 Blackhawks - Mariehem SK (P06)
2  -  7  
 
20
17:15
sön
17:15    
P06, Bräntbergsskolan
P06 » 
Mariehem SK (P06) - Ersmarks IK P07
8  -  0  
20
13:45
sön
13:45    
P03/04, Elofssonhallen
P03/04 » 
Teg - Mariehem Sportklubb
  -      
20
12:30
sön
12:30    
F08, Bräntbergsskolan
F08 » 
Gimonäs Umeå IF F09 CS - Mariehem SK (F08)
  -      
20
10:15
sön
10:15    
F08, Bräntbergsskolan
F08 » 
Mariehem SK (F08) - Umeå Södra FF 08
  -      
19
15:30
lör
15:30    
Herrar Div 4, Elofssonhallen
Öppna Vyer FK Maywand FC - Mariehem SK4  -  5  
 
13
17:30
sön
17:30    
Herrar Div 4, Ersängshallen
Mariehem SK - Bjurholms IF14  -  5  
13
17:15
sön
17:15    
P06, Musköten 2
P06 » 
Umedalens IF P06 - Mariehem SK (P06)
7  -  4  
13
14:45
sön
14:45    
P03/04, Sporthushallen
P03/04 » 
Storuman - Mariehem Sportklubb
  -      
13
12:15
sön
12:15    
P09 Futsal, Tegs centralskolas gymnastikhall
Mariehem SK P09 vit - Hissjö SK HTF  -      
13
11:00
sön
11:00    
P09 Futsal, Tegs centralskolas gymnastikhall
Täfteå IK - Mariehem SK P09 vit  -      
 
06
12:45
sön
12:45    
F08, Musköten 1
F08 » 
Mariehem SK (F08) - Gimonäs Umeå IF F08 CSI
  -      
06
11:15
sön
11:15    
F08, Musköten 1
F08 » 
Umedalens IF F08 - Mariehem SK (F08)
  -      
DECEMBER 2018
 
17
19:15
mån
19:15    
P06, Bräntbergsskolan
P06 » 
Mariehem SK (P06) - IFK Umeå 1
  -      
 
16
14:30
sön
14:30    
F06, Bräntbergsskolan
F06 » 
Robertsfors IK 1 - Mariehem SK (F06)
  -      
16
14:30
sön
14:30    
Herrar Div 4, Elofssonhallen
Mariehem SK - Gunnarns IK17  -  3  
16
12:15
sön
12:15    
F06, Bräntbergsskolan
F06 » 
Mariehem SK (F06) - Gimonäs Umeå IF F07 Tomtebo
  -      
 
09
18:00
sön
18:00    
Herrar Div 4, Umeå Energi Arena VATTEN
Höjdens BK - Mariehem SK7  -  5  
09
13:15
sön
13:15    
P09 Futsal, Bräntbergsskolan
Täfteå IK - Mariehem SK P09 vit  -      
09
13:00
sön
13:00    
P03/04, MB idrottshall
P03/04 » 
Dorotea - Mariehem Sportklubb
  -      
09
11:45
sön
11:45    
F08, Ålidhemshallen
F08 » 
Mariehem SK (F08) - Umeå Södra FF 08
  -      
09
11:45
sön
11:45    
P09 Futsal, Bräntbergsskolan
Mariehem SK P09 vit - Hissjö SK HTF  -      
09
11:15
sön
11:15    
P09 Futsal, Bräntbergsskolans gymnastiksal
 
- Mariehem Sportklubb  -      
09
10:15
sön
10:15    
F08, Ålidhemshallen
F08 » 
Gimonäs Umeå IF F09 CS - Mariehem SK (F08)
  -      
08
10:15
lör
10:15    
P06, Tegs centralskolas gymnastikhall
P06 » 
Tegs SK Fotboll P-06 Öst - Mariehem SK (P06)
  -      
 
02
12:15
sön
12:15    
P03/04, Sporthushallen
P03/04 » 
Umedalen - Mariehem Sportklubb
  -      
 
Gilla MSK på Facebook
Arrangemang
Samarbetspartners
Stöd Mariehem SK