SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P10
Mariehem Sportklubb
FLICKLAG
F09
F09/F10 Träningsgrupp
F10
F11
F12 Vit
F12 Grön
F12 Futsal
F13
F14
F15
F16
POJKLAG
P17 Vinterserie
Herrjunior
P09
P10
P11 Grön
P11 Vit
P12 Vit
P12 Grön
P13 Vit
P13 Grön
P14 Futsal
P14 Vit
P14 Grön
P15 Vit
P15 Grön
P16 Vit
P16 Grön
DAM
Damer Div 2
MSK2 Dam - Div 3
Herrar MSK1
MSK United
ARRANGEMANG
Bollek
Team Sportia Cup
Nybörjarfotboll
Fotbollsskola
Umeå Fotbollsfestival
MSK Arena
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Mariehem Sportklubb
FLICKLAG
F09
F09/F10 Träningsgrupp
F10
F11
F12 Vit
F12 Grön
F12 Futsal
F13
F14
F15
F16
POJKLAG
P17 Vinterserie
Herrjunior
P09
P10
P11 Grön
P11 Vit
P12 Vit
P12 Grön
P13 Vit
P13 Grön
P14 Futsal
P14 Vit
P14 Grön
P15 Vit
P15 Grön
P16 Vit
P16 Grön
DAM
Damer Div 2
MSK2 Dam - Div 3
Herrar MSK1
MSK United
ARRANGEMANG
Bollek
Team Sportia Cup
Nybörjarfotboll
Fotbollsskola
Umeå Fotbollsfestival
MSK Arena
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: Futsal Pojkar 14 grp 1
2024: Futsal Pojkar 14 grp 1
2024: Futsal Pojkar 14 grp 2
2024: Futsal Pojkar 14 grp 2
2024: Pojkar VFF-Cup 14 år grp 1
2023: Pojkar 13 år Södra Grp Blå
2023: Pojkar 13 år Södra Höst grp Vit
2023: Pojkar 14 fortsättningsmatcher
DECEMBER 2023
03
14:30
sön
14:30
Bräntbergsskolan
Mariehem SK P10 1
- Röbäcks IF 1
13 - 2
03
15:30
sön
15:30
Bräntbergsskolans gymnastikhall
Mariehem SK P10 2
- Obbola IK 1
6 - 6
09
15:30
lör
15:30
Tannbergshallen
Lycksele IF P10 Vit -
Mariehem SK P10 2
0 - 10
09
17:00
lör
17:00
Tannbergshallen
Lycksele IF P10 Blå -
Mariehem SK P10 1
0 - 14
17
13:30
sön
13:30
Bräntbergsskolan
Mariehem SK P10 1
- Gimonäs Umeå IF P2010 Tomtebo
7 - 3
17
14:30
sön
14:30
Bräntbergsskolans gymnastikhall
Mariehem SK P10 2
- Ersmarks IK P14 (födda 10)
10 - 3
JANUARI 2024
13
14:30
lör
14:30
Bräntbergsskolan
Mariehem SK P10 1
- Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
8 - 3
13
15:30
lör
15:30
Bräntbergsskolan
Mariehem SK P10 2
- Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
8 - 3
21
11:30
sön
11:30
Ersängshallen
Ersboda SK P2010 -
Mariehem SK P10 1
4 - 4
21
15:00
sön
15:00
Castorhallen
Bjurholms IF P10-12 -
Mariehem SK P10 2
2 - 2
28
13:30
sön
13:30
Olasjöhallen
Obbola IK 1 -
Mariehem SK P10 2
3 - 2
28
16:00
sön
16:00
Elofssonhallen
Röbäcks IF 1 -
Mariehem SK P10 1
3 - 7
FEBRUARI 2024
04
14:30
sön
14:30
Bräntbergsskolan
Mariehem SK P10 1
- Lycksele IF P10 Blå
9 - 1
04
15:30
sön
15:30
Bräntbergsskolan
Mariehem SK P10 2
- Lycksele IF P10 Vit
8 - 4
09
19:00
fre
19:00
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF P2010 Tomtebo -
Mariehem SK P10 1
2 - 6
11
12:00
sön
12:00
Ersängshallen
Ersmarks IK P14 (födda 10) -
Mariehem SK P10 2
1 - 1
APRIL 2024
14
sön
00:00
MSK Arena, konstgräs
Mariehem SK P10
-
-
14
12:30
sön
12:30
MSK Arena, konstgräs
Mariehem Sportklubb P10
- Bjurholms IF
-
MAJ 2024
04
12:00
lör
12:00
MSK Arena
Mariehem SK P10
- Skellefteå FF Akademi P14
-
05
10:30
sön
10:30
Stantorsvallen
Robertsfors IK -
Mariehem SK P10
-
Samarbetspartners
Stöd Mariehem SK