Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

MSK:s styrelse 2019
Styrelsen 2019. Frv: Magnus Gunneriusson, Anton Lonnakko, Roger Andersson, Hans Hedberg (suppleant), Sofia Skarin, Hanne Englund, Ludvig Bohlin. Saknas: Simon Fredman.
 
Styrelse 2019
 OrdförandeSimon Fredman
simonnilsson35@gmail.com
0702-20 49 71
Ansvarsområde: Damkommitté

 KassörHanne Englund
hanne_englund@hotmail.com
0702-86 61 66
Ansvarsområde:

 Vice Ordförande
Ludvig Bohlin
ludvig_bohlin@outlook.com
0706-80 73 29
Ansvarsområde:

 Ledamot
Magnus Gunneriusson
magnus.gunneriusson@telia.com
070-213 60 55
Ansvarsområde: Barn och Ungdomskommitté

 LedamotRoger Andersson
umerogga@gmail.com
0706-60 40 53
Ansvarsområde: Herrkommitté

  SekreterareSofia Skarin
sofiaskarin@hotmail.com
073-076 82 39
Ansvarsområde:

  LedamotAnton Lonnakko
antonlonnakko@hotmail.com
076-824 81 41
Ansvarsområde:

 

 SuppleanterHans Hedberg
hans.hedberg@onsitus.se
070-660 16 07
Ansvarsområde:

Nicklas Wallmark
nicklas.wallmark@umea.se
070-616 25 16
Ansvarsområde:




  ValberedningAnna Berlin
anna.berlin@umea.se
070-296 77 49

Vakant plats - kontakta valberedningen
Vakant plats - kontakta valberedningen


 

 RevisorerSofia Isberg
sofia.isberg@usbe.umu.se
070-3944113


 Hans-Åke Rönnlund
hans_ake_ronnlund@outlook.com
070-532 98 47


 RevisorsuppleanterAnita Sellstedt
anita.sellstedt@umu.se
073-030 64 65

Vakant plats - kontakta valberedningen

 
Gilla MSK på Facebook
Arrangemang
Samarbetspartners
Stöd Mariehem SK