Gruppindelning och spelschema 2018
Här kommer spelschemat att presenteras ca fyra veckor före cupstart, dvs i mitten av mars 2018.
Spelprogram och resultat 2017
Gruppindelning (serietillhörighet inom parentes)

Grupp A) GUIF (2), Ersboda SK (3), Västerbottens F02 (3)
Grupp B) Umeå Södra FF (3), IFK Umeå (3), KB 65 (3)
Grupp C) Mariehem SK 2 (3), Luleå SK (3), AIK F18 (3)
Grupp D) Hörnsjö IF 2 (3), Sunnanå SK F19 (3), Stöde IF (3)


 Dag       Tid      Plats           Match  Grupp      Hemmalag - Bortalag          Resultat 
      
 Fredag  18:30    MSK Arena    M 1     Grupp A     Ersboda SK  - GUIF                 1-4
 7 apr     19:30    MSK Arena    M 2     Grupp B     Umeå Södra FF - IFK Umeå     0-1
 2017     20:30    MSK Arena    M 3     Grupp C     Mariehem SK 2 - Luleå SK        0-0       

 
 Lördag 09:00   MSK Arena    M 4     Grupp D       Hörnsjö IF 2  - Stöde IF            1-1
 8 apr    10:00    MSK Arena    M 5     Grupp A     GUIF - Västerbotten F02           1-2   
 2017    11:00    MSK Arena    M 6     Grupp B      IFK Umeå - KB 65                     6-0
            12:00    MSK Arena    M 7     Grupp C      Luleå SK - AIK F18                    2-0
            13:00    MSK Arena    M 8     Grupp D      Stöde IF - Sunnanå SK F19        6-2
            14:00    MSK Arena    M 9     Grupp A      Västerbotten F02- Ersboda SK    3-2
            15:00    MSK Arena    M 10    Grupp B      KB 65 - Umeå Södra FF             0-1 
            16:00    MSK Arena    M 11    Grupp C      AIK F18 - Mariehem SK 2          1-1
            17:00    MSK Arena    M 12    Grupp D      Sunnanå SK F19 - Hörnsjö IF 2  0-0
            18:30    MSK Arena    M 13    C-Semi 1     Ersboda- KB 65                        5-0  
            19:30    MSK Arena    M 14    C-Semi 2     AIK F18 - Sunnanå F19             2-1

 
Söndag 08:00    MSK Arena   M 15    B-Semi 1     GUIF - Umeå Södra                    5-1
9 apr     09:00    MSK Arena    M 16    B-Semi 2    Mariehem SK 2- Hörnsjö            0-3
 2017    10:00    MSK Arena    M 17    A-Semi 1    Västerbotten F02 - IFK Umeå      1-3
            11:00    MSK Arena    M 18    A-Semi 2    Luleå SK - Stöde If                     0-1
            12:30    MSK Arena    M 19    Plac 11-12  KB 65 - Sunnanå SK                   2-4
            13:30    MSK Arena    M 20    C-final        Ersboda  - AIK F18                     0-2
            14:30    MSK Arena    M 21    Plac 7-8      Umeå Södra- Mariehem SK 2      1-0
            15:30    MSK Arena    M 22    B-final         GUIF - Hörnsjö                          0-0    (2-1 e str)
            16:30    MSK Arena    M 23    Plac 3-4      Västerbotten F02 - Luleå SK        1-2
            17:30    MSK Arena    M 24    A-final        IFK Umeå - Stöde If                  0-3

TACK TILL ALLA FUNKTIONÄRER, DELTAGANDE LAG, DOMARE OCH PUBLIK!
Välkomna åter nästa år!

 
Arrangemang
SPONSORER